Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Milost

Novinka
Milost2
42 000 Kč / ks
Skladem (1 ks)
Poselství k obrazu Milost
Kráčíme společně po Zemi...
Jen přijmi sebe se vším všudy, pak spatříš svět skrze moje oči.
Přijmi druhé do bodu nula.
Pak moje náruč se ti otevře a ty vejdeš do předsálí, kde vše neviděné se přetaví do ryzí proměny, a tak sejmu tvé okovy.
 
Navrať se do svého chrámu srdce. Najdi ty klíče ztracené a já ti pomůžu projít branou zasvěcení. Obejmu tě něžně. A má nekonečná náruč tě pozdraví, skrze hlubokou lásku odpuštění. Vše dále přetvořím do diamantové podoby, a tak každé srdce se duhou rozzáří...není modrá či červená více...jen otevři své srdce více, ať uzříš... vše tak zapadne kam má a moje bytost tě přivítá...
 
Už to cítíš? To jsem já...
A jen tvůj dech se v nekonečné milosti rozprostírá a jak pravý král, přijď za mnou, ať tě můžu přivítat...protože já jsem Milost, která byla a bude součástí Vás, však vy nesmíte zapomínat, jaká Královská ryzí ctnost se v každém ukrývá...
 
 
Obraz je součástí kolekce obrazů Tam a zase zpátky do krajin za mysl.
Cyklus maleb Tam a zase zpátky do krajin za mysl je inspirací životní cesty Santiniho. Obrazy byli namalovány se záměrem pro výstavu v Sedlecké katedrále Nanebevzetí Panny Marie a Sv.Jana Křtitele v Kutné Hoře (2023). Výstava byla instalována v půdních prostorách katedrály (symbolicky někde mezi nebem a zemí), kde jdete po lávce, která Vás zavede na kůr a pak se musíte zase vrátit zpět. Soubor 13 obrazů dává dohromady jakýsi ucelený evoluční cyklus duše, který můžeme opakovat, ale pokaždé jdeme do jiné niterné hloubky. Do jaké, to si určujeme sami. Je jen na nás nakolik jsme ochotni se ponořit do vlastního nitra, do krajin za mysl.

Zároveň každý obraz působí sám za sebe jako jednotlivec, který může ovlivňovat celek. Spolu drží cestu avšak samostatně tvoří cestu jedinečnosti, která v každém z nás se ukrývá a je jen na nás zda-li jsme ochotni se otevřít novým možnostem.

Vstup s důvěrou do božského proudu života a tvá duše bude jistě odměna...

  

Materiál:

Olejomalba na bavlněném plátně, které je napnuté na dřevěném blind rámu. Na jeho zadní straně je připevněn kovový háček na zavěšení. Malba je ošetřena na závěr ochranným lakem.

 

V malbě jsou použité esenciální směsi od Dary Země a AlchymiQ:

Anděl Univerzální Lásky

Anděl Uriel

Srdce Středu Nebes

Srdce Zdroje Lásky

Anděl Strážný

 

Autor: Amirelle

Velikost obrazu: 100x100 cm

Obraz byl malován v období 11.10.2022 - 2.2.2023

 

*Více obrazů můžete vidět a průběh toho jak tvořím, sledovat na instagramovém profilu amirelle_art

nebo zde v Galerii obrazů 

Kód Kód: 427
Kategorie: Cyklus obrazů Tam a zase zpátky do krajin za mysl
Autor: Amirelle
? Obraz: Autorská originální malba
Materiál: Olejomalba na bavlněném plátně
Velikost: 100x100 cm