Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Srdce v Míru

Mír

Smír

Ve-Smír

Jak nahoře tak dole

Jak uvnitř tak vně

Jak dole tak nahoře

800 Kč / ks
Vyprodáno Na dotaz Zvolte variantu

Pracuje na třech aspektech a rovinách vycházejících z prvotní trojjedinosti uchopení podstaty míru samotného...nese tím pádem velmi prosté avšak hluboké poselství ku vnitřní práci, integraci a realizaci...

Poselství vůně Srdce v Míru: "Ve skutečném MÍRU je pouze ten, jehož srdce jest JEHO domovem"

 

Příběh vzniku parfému: Vytvoření alchymického parfému je zdlouhavý proces vyžadující mnohaleté zkušenosti v práci s vůněmi. První pokus jsem vytvořil na začátku roku 2019, kdy tento parfém zrál více než 1 rok a bylo ho jen 15ks. Všechny se okamžitě vyprodaly mezi přáteli, tedy nikdy nebyl k dostání na eshopu. Pak jsem nějakou dobu studoval a sledoval jeho zrání, což mi umožnilo přijít na nový sofistikovanější postup výroby vedoucí k urychlení zrání a poté jsem už čekal pouze na vhodný okamžik k vytvoření nového parfému. Ten přišel o podzimní rovnodennosti 22.9.2020. U této druhé verze jsem již nepoužil žádné těkavé esence, ale pouze silné dřevité a zemité tóny, v kombinaci s květinovými absolue vůněmi, což výsledný parfém ještě více umocňuje a dodává mu tak mnohem hlubší rozměr a potenciál ku uchopení. Parfém zrál přesně 4 měsíce a 22.1.2021 se ohlásil, že je čas, aby mohl jít do světa. Bylo vytvořeno pouze 200ml této unikátní směsi s daným energetickým otiskem. K dostání bylo pouze 20ks a během 3dnů byl vyprodaný.

V minulém roce jsme se rozhodli opět vytvořit tento jedinečný parfém. Jelikož se doba vyvinula, tak mě to volalo upravit recepturu, neboť kolektivní vědomí se posunulo, a tak jsem přidal ještě 3 nové vonné tóny, které tuto vůni povznesli na vyšší level. Vůně je nyní komplexnější a ještě více umocňuje záměr pro nějž byla stvořena. Vůně, které tuto 2 verzi obohatili jsou Kopál svatý, Limetka a Osmanthus absolue. Jelikož ji děláme teprve po druhé, a je nyní ještě lepší než první verze, tak pokud o ni stojíte, tak s objednávkou neváhejte, neb i letos máme k dispozici pouze 20ks. Tato 2.limitovaná série parfému Srdce v Míru (pouze 20ks) byla namíchaná o podzimní rovnodennosti 22.9.2021 a zrála do 2.2.2022, kdy jste si ji opět mohli zakoupit, byla vyprodána během 2 dnů. 

 

Původní 2 verze jsou již vyprodané, aktuálně je k dispozici 3 verze tohoto parfému v balení 5ml, které zráli 6 měsíců v průběhu roku 2022. Poslední kusy skladem!

 

Balení: ručně malovaná lahvička na míru s roll-on uzávěrem. Objem je 5ml. 

Složení: jojobový olej a směs vzácných přírodních esencí či absolue.

Vůně: Broom absolue, Jantar absolue, Santal Vanuatu signature gold edition, Vetiver royal super premium, Jasmín auriculatum absolue, Neroli absolue signature gold edition, Růže bourbon absolue, Kakao absolue, Magnólie květ enfleuráž, Bílý Lotos absolue, Šeřík CO2. 

Použití: Kdekoliv na těle, především pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Používáme hlavně jako přírodní parfém.

Upozornění: U tohoto parfému neplatí omezení na množství jež si objednáte, ale je nutné počítat s dodáním 7-14 dní neb se lahvičky malují a vůně tvoří až po objednání ze strany zákazníka. Je tedy vytvořen přímo Vám na míru.

Váš AlchymiQ

Kód Kód: 236/A V 236/D - Zvolte variantu
Kategorie: Alchymické parfémy