Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Zlatý Drak Gayia

Novinka
Zlatý drak1

Aktivní téma a kódování esence:

Sebe - Posunutí

2 112 Kč / ks
Skladem (4 ks)
Poselství Dračích mistrů Nové Země:
 
"Přicházíme z pradávných časů, z dob ještě před tímto a jinými světy. Přinášíme tak prvotní moudrost nikdy nezrozeného, v nekonečné milosti zdroje, nadešel onen čas vnést skutečnou podstatu lidskosti do projeveného."
 
 
Zlatý Drak - Gayia
 
Integrace ku uchopení: "Kráčej dnem i nocí a posouvej se do středu srdce světa svého."
 
Sdělení dračího mistra: "Přináším hojnost prvotní milosti a kódy zlatého slunce. Mohu vzít tě ku zdroji jež dlí v jádru tvé bytosti. Přišel jsem branou mezi časem i prostorem, pod svými křídly držím klíče věčnosti. Jsem také poslem pramatky a dlím i v žilách matky země. Nadechuj mě s pokornou vděčností a tvé původní kořeny srdce dojdou zde naplnění..."
 
 
Složení esencí: Cedr jehličí, Elemi pryskyřice, Myrta citrónová, Zázvorová tráva, Svaté dřevo pryskyřice, Chmel květ, Majoránka lesní, Královské kadidlo posvátné z Ománu, Medové plástve absolue, Černý rybíz absolue, Artisan Jantar absolue, Borovice kleč a Douglaska tisolistá.
 
Tóny vůně jsou zemité, ale zároveň naplněny svěží opojnou dřevitostí. Díky velmi vzácné vůni z pravého Jantaru, jež se získává velmi speciálním postupem, nese poté charakter mimořádné výjimečnosti a komplexnosti. Koncept esence nás vede ku spočinutí a poklidné integraci. 
 

Vůně je tvořena alchymicky na míru pro konkrétní osobu jež si ji objedná - tedy kapanou technikou při níž se vrství dané ukotvení energií jež nese přímo pro člověka, který s ní bude následně pracovat. Tímto velmi pečlivým způsobem je docíleno jejího maximálního potenciálu. Díky tomu platí s čím větší pokorou k danému procesu s vůní přistoupíte, tím větší odměnou pak bude Vaše společná cesta...

 

Náš Tip: Ke každé této unikátní alchymické esenci obdržíte v balíčku zároveň podrobný návod jak s ní přesně pracovat. Doporučujeme přečíst návod před samotným otevřením.

 

Použití: Určeno především k přivonění. Po naředění, dále pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Můžeme použít i jako přírodní parfém, do aromalampy, do koupele a difuzéru. Lze z něho vytvořit i masážní olej, stačí když pár kapek přidáváme do olejového základu.

 

Upozornění: Díky ojedinělému složení, které je vzácné, uvolníme vždy pouze několik kusů k zakoupení.

Jedná se tedy o limitovanou edici. Pokud je esence aktuálně vyprodaná, kontaktujte nás a rádi Vám sdělíme kdy ji bude možné opět objednat. Zároveň vzhledem k tomu, že ručně malované esence tvoříme až po objednání ze strany zákazníka, aby originální malba byla určena přímo Vám, tak s dodáním je potřeba počítat odhadem 1-2 týdny. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Váš AlchymiQ

Kód Kód: 320
Kategorie: Dračí mistři Nové Země
Objem: 7 ml
Balení: ručně malovaná lahvička

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení