Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Zlatý drak - Gayia

Tip
Zlatý drak1

Aktivní téma a kódování esence:

Sebe - Posunutí

2 112 Kč / ks
Skladem (5 ks)
Poselství Dračích mistrů Nové Země:
 
"Přicházíme z pradávných časů, z dob ještě před tímto a jinými světy. Přinášíme tak prvotní moudrost nikdy nezrozeného, v nekonečné milosti zdroje, nadešel onen čas vnést skutečnou podstatu lidskosti do projeveného."
 
 
Zlatý Drak - Gayia
 
Integrace ku uchopení: "Kráčej dnem i nocí a posouvej se do středu srdce světa svého."
 
Sdělení dračího mistra: "Přináším hojnost prvotní milosti a kódy zlatého slunce. Mohu vzít tě ku zdroji jež dlí v jádru tvé bytosti. Přišel jsem branou mezi časem i prostorem, pod svými křídly držím klíče věčnosti. Jsem také poslem pramatky a dlím i v žilách matky země. Nadechuj mě s pokornou vděčností a tvé původní kořeny srdce dojdou zde naplnění..."
 
 
Složení esencí: Cedr jehličí, Elemi pryskyřice, Myrta citrónová, Zázvorová tráva, Svaté dřevo pryskyřice, Chmel květ, Majoránka lesní, Královské kadidlo posvátné z Ománu, Medové plástve absolue, Černý rybíz absolue, Artisan Jantar absolue, Borovice kleč a Douglaska tisolistá.
 
Tóny vůně jsou zemité, ale zároveň naplněny svěží opojnou dřevitostí. Díky velmi vzácné vůni z pravého Jantaru, jež se získává velmi speciálním postupem, nese poté charakter mimořádné výjimečnosti a komplexnosti. Koncept esence nás vede ku spočinutí a poklidné integraci. 
 

Vůně je tvořena alchymicky na míru pro konkrétní osobu jež si ji objedná - tedy kapanou technikou při níž se vrství dané ukotvení energií jež nese přímo pro člověka, který s ní bude následně pracovat. Tímto velmi pečlivým způsobem je docíleno jejího maximálního potenciálu. Díky tomu platí s čím větší pokorou k danému procesu s vůní přistoupíte, tím větší odměnou pak bude Vaše společná cesta...

 

Náš Tip: Ke každé této unikátní alchymické esenci obdržíte v balíčku zároveň podrobný návod jak s ní přesně pracovat. Doporučujeme přečíst návod před samotným otevřením.

 

Použití: Určeno především k přivonění. Po naředění, dále pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Můžeme použít i jako přírodní parfém, do aromalampy, do koupele a difuzéru. Lze z něho vytvořit i masážní olej, stačí když pár kapek přidáváme do olejového základu.

 

Upozornění: Díky ojedinělému složení, které je vzácné, uvolníme vždy pouze několik kusů k zakoupení.

Jedná se tedy o limitovanou edici. Pokud je esence aktuálně vyprodaná, kontaktujte nás a rádi Vám sdělíme kdy ji bude možné opět objednat. Zároveň vzhledem k tomu, že ručně malované esence tvoříme až po objednání ze strany zákazníka, aby originální malba byla určena přímo Vám, tak s dodáním je potřeba počítat odhadem 1-2 týdny. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Váš AlchymiQ

Kód Kód: 320
Kategorie: Dračí mistři Nové Země
Objem: 7 ml
Balení: ručně malovaná lahvička