Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Drak Zvěstovatel - Precharyia

Aktivní téma a kódování esence: 

Sebe - Zření

2 222 Kč / ks
Skladem (3 ks)
Poselství Dračích mistrů Nové Země:
 
"Přicházíme z pradávných časů, z dob ještě před tímto a jinými světy. Přinášíme tak prvotní moudrost nikdy nezrozeného, v nekonečné milosti zdroje, nadešel onen čas vnést skutečnou podstatu lidskosti do projeveného."
 
 
Drak Zvěstovatel - Precharyia
 
Integrace ku uchopení: "Vzlétni do hlubin i do výšin v jednom okamžení, v onom posvátném to zastavení, uzříš pravdu svou..."
 
Sdělení dračího mistra: "Přináším světlo a moudrost z prastarých hvězd, z jiného nebe ještě před úsvitem vašeho věku. Mnohé se změnilo od dob mého posledního průletu touto planetární soustavou a tak jako kdysi i nyní zvěstuji příchod toho jež má pochodeň lásky v záři jednoty snést do krajiny zapomnění, to jen čas velkého probuzení přichází. Oprosti se od smyslů a nadechuj mě svým srdcem, pak ona moudrost v tobě ukrytá, rozkvete jako květina znovuzrození v plnosti tvé ryzí bytosti"
 

 

Složení esencí: Artyčok absolue, Styrax absolue, Vavřín absolue, Pačuli list, Svaté dřevo pryskyřice, Pelyněk pravý rostlina, Malina list absolue, Narcis absolue, Hořký pomeranč kůra, Elemi pryskyřice, Kadidlo posvátné pryskyřice, Kambodžský oud 6ti letý, Bergamot a Hřebíček plod absolue. 

 

Tóny vůně jsou sami osobě velmi hluboké a přímo vybízejí k prozkoumání i svého nitra. Použité dřevité a pryskyřičné tóny Vás mohou zavést k prapočátku či původu bytí i života, tato esence nese tak nádech posvátnosti a starobylosti. 

 

Vůně je tvořena alchymicky na míru pro konkrétní osobu jež si ji objedná - tedy kapanou technikou při níž se vrství dané ukotvení energií jež nese přímo pro člověka, který s ní bude následně pracovat. Tímto velmi pečlivým způsobem je docíleno jejího maximálního potenciálu. Díky tomu platí s čím větší pokorou k danému procesu s vůní přistoupíte, tím větší odměnou pak bude Vaše společná cesta...

 

Náš Tip: Ke každé této unikátní alchymické esenci obdržíte v balíčku zároveň podrobný návod jak s ní přesně pracovat. Doporučujeme přečíst návod před samotným otevřením.

 

Použití: Určeno především k přivonění. Po naředění, dále pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Můžeme použít i jako přírodní parfém, do aromalampy, do koupele a difuzéru. Lze z něho vytvořit i masážní olej, stačí když pár kapek přidáváme do olejového základu.

 

Upozornění: Díky ojedinělému složení, které je vzácné, uvolníme vždy pouze několik kusů k zakoupení.

Jedná se tedy o limitovanou edici. Pokud je esence aktuálně vyprodaná, kontaktujte nás a rádi Vám sdělíme kdy ji bude možné opět objednat. Zároveň vzhledem k tomu, že ručně malované esence tvoříme až po objednání ze strany zákazníka, aby originální malba byla určena přímo Vám, tak s dodáním je potřeba počítat odhadem 1-2 týdny. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Váš AlchymiQ

Kód Kód: 266
Kategorie: Dračí mistři Nové Země
Objem: 7 ml
Balení: ručně malovaná lahvička