Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Hvězdný drak - Laryia

Aktivní téma a kódování esence: 

Sebe - Hodnota

2 255 Kč / ks
Skladem (2 ks)
Poselství Dračích mistrů Nové Země:
 
"Přicházíme z pradávných časů, z dob ještě před tímto a jinými světy. Přinášíme tak prvotní moudrost nikdy nezrozeného, v nekonečné milosti zdroje, nadešel onen čas vnést skutečnou podstatu lidskosti do projeveného."
 
Hvězdný drak - Laryia
 
Integrace ku uchopení: "Zař! Jako ta nejjasnější hvězda na noční obloze"
 
Sdělení dračího mistra: "Přicházím z lůna vesmírného, tam kde hvězdný prach se formuje a nové světy utváří se, tam za hranicemi neznámého dlím a sním o podstatě pravého lidství...vím, že ten čas kdy oni povstanou s plným vědomím své hodnoty je nyní a tak volám skrze časoprostor a vyzývám Vás bytosti lidské, uzřete a přijměte všechny své dary tady a teď...v radostné svobodě a lehkosti, neb již víte, že teď je ten čas vyjít a plně své božské světlo zde na zemi rozzářit..."
 
 

Složení esencí: Kadidlo indické pryskyřice, Myrta zelená, Santal bílý indický, Manuka citrónová, Koriandr bylina, Smrk černý jehličí, Levandule absolue, Levandule sevillská, Frangipani absolue, Geránium bourbon, Tulipán enfleuráž, Růže damašská. Celkem má tato kompozice 27 vonných tónů. 

 

Tóny vůně jsou velmi opojné a vyzívají ku hlubšímu prozkoumání, je tam cítit lehká dřevitost, která přechází v bohaté květinové aroma. Jednou z ingrediencí je enfleuráž z Tulipánu, kterou si necháváme dělat na míru přímo pro naše účely na tvorbu parfémových kompozic. Tato vůně má sama o sobě tak širokou škálu vonných tónů, že máte pocit, že ležíte v rozkvetlé louce plné tulipánů roztodivných barev a jste zaliti sluncem. V žádné jiné naší vůni jsme Tulipán zatím nepoužili, tak zde máte jedinečnou možnost poznat něco zcela nového. 

 

Vůně je tvořena alchymicky na míru pro konkrétní osobu jež si ji objedná - tedy kapanou technikou při níž se vrství dané ukotvení energií jež nese přímo pro člověka, který s ní bude následně pracovat. Tímto velmi pečlivým způsobem je docíleno jejího maximálního potenciálu. Díky tomu platí s čím větší pokorou k danému procesu s vůní přistoupíte, tím větší odměnou pak bude Vaše společná cesta...

 

Náš Tip: Ke každé této unikátní alchymické esenci obdržíte v balíčku zároveň podrobný návod jak s ní přesně pracovat. Doporučujeme přečíst návod před samotným otevřením.

 

Použití: Určeno především k přivonění. Po naředění, dále pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Můžeme použít i jako přírodní parfém, do aromalampy, do koupele a difuzéru. Lze z něho vytvořit i masážní olej, stačí když pár kapek přidáváme do olejového základu.

 

Upozornění: Díky ojedinělému složení, které je vzácné, uvolníme vždy pouze několik kusů k zakoupení.

Jedná se tedy o limitovanou edici. Pokud je esence aktuálně vyprodaná, kontaktujte nás a rádi Vám sdělíme kdy ji bude možné opět objednat. Zároveň vzhledem k tomu, že ručně malované esence tvoříme až po objednání ze strany zákazníka, aby originální malba byla určena přímo Vám, tak s dodáním je potřeba počítat odhadem 1-2 týdny. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Váš AlchymiQ

Kód Kód: 384
Kategorie: Dračí mistři Nové Země
Objem: 7 ml
Balení: ručně malovaná lahvička