Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Stříbrný drak - Mayia

Aktivní téma a kódování esence:

Sebe - Vnímání

2 112 Kč / ks
Skladem (2 ks)
Poselství Dračích mistrů Nové Země:
 
"Přicházíme z pradávných časů, z dob ještě před tímto a jinými světy. Přinášíme tak prvotní moudrost nikdy nezrozeného, v nekonečné milosti zdroje, nadešel onen čas vnést skutečnou podstatu lidskosti do projeveného."
 
 
Stříbrný drak - Mayia
 
Integrace ku uchopení: "Vnímej VŠE - Viděné i to co jest Skryté, jen tak poznáš to co je zahaleno mlhou nevědomí a iluzí Věků."
 
Dodatek: "Věků těch co byly, jsou a přijdou...a dokonce i těch, jenž písmem jsoucna vepsány teprve budou...."
 
Sdělení dračího mistra: "Přináším vědění prvotní milosti a kódy stříbrného slunce. Jsem strážcem moudrosti z dávných časů, jež byly zapomenuty, aby mohlo dojít k mému znovuzrození v době dnešní. Jsem poslem bratra měsíce a dlím nad portály v jeho útrobách. Vdechuj mě s opatrností, neb přináším ti hlubinu prozření a uvědomění si vlastní velikosti. Avšak cítíš-li mé volání a jsi-li připraven, tak pak skutečnost poznání, stane se Tvou odměnou..."    
 
Složení esencí: Cedrový mech absolue, Saturejka horská, Jedle bělokorá šišky, Zázvorová tráva, Máta andská (Muňa), Bříza bělokorá pupeny, Smrk červený jehličí, Kadidlo indické pryskyřice, Chryzantéma absolue, Limetka kůra, Broom absolue, Bříza tuhá kůra, Mošusová semena. Celkem má tato kompozice 27 vonných tónů. 
 
Tóny vůně jsou dřevité a pryskyřičnaté, s podtextem vzácných květů, někdy až s nádechem stromové svěžesti po vydatném dešti. Díky velmi vzácné vůni z pupenů květů vznešené Břízy bělokoré, Vás tato esence může propojit s vlastním zdrojem či stromem života a dodat tak potřebnou léčebnou energii nebo výživu v jakékoliv době. 
 

Vůně je tvořena alchymicky na míru pro konkrétní osobu jež si ji objedná - tedy kapanou technikou při níž se vrství dané ukotvení energií jež nese přímo pro člověka, který s ní bude následně pracovat. Tímto velmi pečlivým způsobem je docíleno jejího maximálního potenciálu. Díky tomu platí s čím větší pokorou k danému procesu s vůní přistoupíte, tím větší odměnou pak bude Vaše společná cesta...

 

Náš Tip: Ke každé této unikátní alchymické esenci obdržíte v balíčku zároveň podrobný návod jak s ní přesně pracovat. Doporučujeme přečíst návod před samotným otevřením.

 

Použití: Určeno především k přivonění. Po naředění, dále pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Můžeme použít i jako přírodní parfém, do aromalampy, do koupele a difuzéru. Lze z něho vytvořit i masážní olej, stačí když pár kapek přidáváme do olejového základu.

 

Upozornění: Díky ojedinělému složení, které je vzácné, uvolníme vždy pouze několik kusů k zakoupení.

Jedná se tedy o limitovanou edici. Pokud je esence aktuálně vyprodaná, kontaktujte nás a rádi Vám sdělíme kdy ji bude možné opět objednat. Zároveň vzhledem k tomu, že ručně malované esence tvoříme až po objednání ze strany zákazníka, aby originální malba byla určena přímo Vám, tak s dodáním je potřeba počítat odhadem 1-2 týdny. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Váš AlchymiQ

Kód Kód: 344
Kategorie: Dračí mistři Nové Země
Objem: 7 ml
? Balení: ručně malovaná lahvička