Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Píseň o lásce

44 000 Kč / ks
Skladem (1 ks)
 
Poselství obrazu⚜️ Píseň o lásce
Vejdi do portálu rudé hvězdy,
kde tvé srdce je zdrojem lásky.
Kde tvé pole září ve společné slasti.

Alchymie lásky se v každém ukrývá, jen přijít na to do jakých zámku ty správné klíče zapadaj. Otvíráme se novému, jen vejít do víru zdroje vesmíru...odevzdej se proudu bytí a jen buď v tuhle chvíli!

Já jsem posel lásky.
A ty si duše, která klíčem otvírá další nové zámky. Ve společné tvorbě se probouzí nové kódy hojnosti...inspirace přichází a kolo se roztáčí do nekonečné moudrosti...
Teď už jen, své labutí písni naslouchej....
 
Obraz je součástí kolekce obrazů Tam a zase zpátky do krajin za mysl.
Cyklus maleb Tam a zase zpátky do krajin za mysl je inspirací životní cesty Santiniho. Obrazy byli namalovány se záměrem pro výstavu v Sedlecké katedrále Nanebevzetí Panny Marie a Sv.Jana Křtitele v Kutné Hoře (2023). Výstava byla instalována v půdních prostorách katedrály (symbolicky někde mezi nebem a zemí), kde jdete po lávce, která Vás zavede na kůr a pak se musíte zase vrátit zpět. Soubor 13 obrazů dává dohromady jakýsi ucelený evoluční cyklus duše, který můžeme opakovat, ale pokaždé jdeme do jiné niterné hloubky. Do jaké, to si určujeme sami. Je jen na nás nakolik jsme ochotni se ponořit do vlastního nitra, do krajin za mysl.

Zároveň každý obraz působí sám za sebe jako jednotlivec, který může ovlivňovat celek. Spolu drží cestu avšak samostatně tvoří cestu jedinečnosti, která v každém z nás se ukrývá a je jen na nás zda-li jsme ochotni se otevřít novým možnostem.

Vstup s důvěrou do božského proudu života a tvá duše bude jistě odměna...

 

Materiál:

Olejomalba na bavlněném plátně, které je napnuté na dřevěném blind rámu. Na jeho zadní straně je připevněn kovový háček na zavěšení. Malba je ošetřena na závěr ochranným lakem.

 

V malbě jsou použité esenciální směsi od Dary Země a AlchymiQ: 

Iris

Anděl Gabriel

Afrodité

Srdce Zdroje Lásky

 

Autor: Amirelle

Velikost obrazu: 100x100 cm

Obraz byl malován v období 29.11.2022 - 16.1.2023

 

*Více obrazů můžete vidět a průběh toho jak tvořím, sledovat na instagramovém profilu amirelle_art

nebo zde v Galerii obrazů 

Kód Kód: 429
Kategorie: Cyklus obrazů Tam a zase zpátky do krajin za mysl
Autor: Amirelle
? Obraz: Autorská originální malba
Materiál: Olejomalba na bavlněném plátně
Velikost: 100x100 cm