Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Prozření

Aktivně pracuje s těmito tématy:

Odhodlání v odevzdání

Kvantový skok

Poznání zdroje

Znovuzrozen k plnosti

Naslouchání tónů Jeho

Úplné ztišení

Velké poznání se

Hlubinou uvnitřnění

Vzkříšení pravého "Já"

Konečné projevení

Evoluce vědomí

Splynutí s celkem

3 400 Kč / ks
Skladem (2 ks)

Jsem zimní meluzínou, jež přichází pouze s vnitřní tichostí. Jsem nepoznanou v běžné každodennosti, pouze ti, jejichž odhodlání jest ryzí, mne mohou nalézt v plnosti svého odevzdání. Všichni po mě v skrytu duše touží, avšak tak málo z Vás přijde až k mému prahu a poklekne při zření mé velikosti. Však není se čeho bát, ale já rozumím ti, je těžké vstoupit do ztracení, ale není jiné cesty ke vzkříšení "Jeho" v tobě. Už si to uvědomuješ, už víš, nyní musí přijít pád, jen ten ti dá prostor k očištění, ale to, co přijde poté, za veškerou námahu vždy stojí. Nasloucháš Jeho tónům a písním, až se stáváš vločkou, jež snáší se s hůry nad krajinou plného projevení. A i když padáš, tak víš, že tvé spočinutí nebude obětí, ale splynutím s tím nekonečným oceánem, jenž rozléhá se veškerým stvořením. Probuzená z prvotního, osvobozená od starého, svobodná v nyní, tvůj cíl se blíží závratnou rychlostí a jak jsi níž a níž, tak už ho cítíš, už vnímáš dech všehomíru. Až dopadáš, dochází ke spojení, to co bylo zdánlivě oddělené se opět stává uchopenou jednotou. Procházíš evolucí vědomí a rozplýváš se v bezpodmínečnosti nejvyššího. Vše se propojuje a nalézá onen nikdy neztracený smysl jenž utkán je zkušenostmi z té cesty. Dochází k velkému poznání v té bezbřehé záři sjednocení se. A s novým prvním nádechem přichází znovuzrození v prozření. A to co bylo ukončeno, dosáhlo Jeho a v tom nalezlo hloubku projeveného, v tónech milosti bijící srdcem obrozeného. V koloběhu života jsi přišel a v jeho náručí odcházíš. Už jen vděčnost dýcháš, navždy lásku zříš.

"Já Jsem" Prozření.

 

Poselství vůně Prozření: 

"Prozřený je ten, kdo naplnil svou cestu esencí všehomíru, a ta jest prostoupena jeho celou bytostí až ke zdroji"

 

Složení esencí: Buddhovo dřevo, Svaté dřevo pryskyřice, Tulipán enfleuráž, Chryzantéma absolue, Santal Vanuatu signature gold edition, Lotos modrý enfleuráž, Mošusová semena, Elemi pryskyřice, Pimentovník plody, Pelyněk pravý, Gardenia Grandiflorum enfleuráž.

 

Tato esence "Prozření" obsahuje mnoho unikátních vonných komponentů, které je velmi náročné v dnešní době sehnat. Ať už se jedná o úžasnou vůni pravého Pimentovníku z Jamajky, který je podobný charakterem hřebíčku, nicméně v sobě ukrývá takovou prazvláštní kořeněnou tropickou sladkost. Nebo esence z Mošusových semen, jenž je typem vůně do pižma, ale zároveň něco tak jiného než všechny ostatní vůně. Určitě stojí za zmínku i vůně Buddhova dřeva, která svým charakterem připomíná mix santalového dřeva s whisky a karamelem. Nicméně hlavní předností této vůně je těchto 5 extra vzácných tónů, které pokud se vyprodají, můžeme čekat na další várku i déle než rok. Dokonce 2 z těchto tónů už nemusí být dostupné nikdy, je tedy možné, že v tomto složení si tuto kompozici užije pouze pár z Vás. 

Prvním je vůně Chryzantémy absolue, pokud jste fanoušky východní kultury, především staré Číny či Japonska, tak květ této rostliny tam byl vždy velmi vážený a ctěný na královském dvoře. Esence jako taková je velmi limitující, neb se objevuje na trhu zřídka. Poprvé jsem se s ní setkal v roce 2011 a pak byla celých 9 let nesehnatelná až se znovu objevila opět v roce 2020, vůně jako taková má teplé květnaté tóny s příměsí medové kořalky. 

Druhým je vůně Santal Vanuatu signature, kdy už jak název napovídá tato vůně opravdu pochází z tichomoří, konkrétně ze souostroví Vanuatu. Tím, že se jedná o ostrovy sopečného původu, tak charakter zde vyrostlého santalového dřeva je oproti jiným lokalitám zcela unikátní. Skrývá v sobě mnohem více jemnosti zahalené do tropické dřevitosti typické pro tuto esenci, ona "horkost" je zde však více hmatatelnou.

Třetí vzácností je Gardenia Grandiflorum enfleuráž, kdy tuto vůně již více přibližuji v popisu jiné naší esence a to konkrétně Černé Madony.

Čtvrtým drahokamem v této směsi, je Modrý lotos enfleuráž, a co k němu říci. Možná Vás to překvapí, ale i když se tato vůně tak běžně mezi parfemáři nazývá tak ve skutečnosti se jedná o druh leknínu(Nymphaea). Opravdové lotosy(Nelumbo) jsou opravdu pouze bílé a růžové. Co se týče profilu této vůně tak je doslova přetékající tropickou sladkostí a samostatná dokáže na kůži vydržet mnoho hodin, kdy její charakter se postupně mění a dají se v něm objevit tóny liči, třešní, fialek, růží a dokonce i šeříků. Lze sehnat i jako absolue, ale s pravou enfleuráží jako je tato se to vůbec nedá srovnávat, neb pouze v této variantě lze pocítit pravé opojné kouzlo tohoto pokladu.

A konečně pátou největší raritou této kompozice je Tulipán enfleuráž. Tato vůně běžně není vůbec dostupná nikde. Podařilo se mi po několika letech přemluvit jednoho z našich dodavatelů těchto vzácných květinových skvostů zda ji pro mě v limitované edici nevytvoří. Důvodem je to, že od mého dětství mě vůně tulipánů fascinuje a to nejenom bohatostí širokého spektra vonných tónů, ale též barevností jim náležící. Zároveň je to květina s velmi pronikavým svěžím jarním aroma, které Vás zahalí do svého oparu poznání a odhalí mnohá tajemství, díky své až narkotické omamnosti Vás vezme do snových krajin a s lehkostí i přenese do náruče matky země. Jen se nechat vtáhnout a plynout si...

Dohromady je pak celá tato kompozice aktuálně největším unikátem mezi všemi našimi kolekcemi, který Vám nyní přinášíme ku obohacení a prozkoumání ať už vůně či sebe samých. Samozřejmostí je pak, že díky všem těmto vzácným složkám bude tato vůně velmi limitovaná a pokud ji uvolníme určitě neváhejte s jejím pořízením, neboť nikdy nevíme, kdy opět ji budeme moci vytvořit.

 

Doporučení: Před prací s touto exkluzivní vůní je dobré mít uchopenou již vůni Probuzení, Osvobození a Svoboda. Tyto 3 vůně této esenci předcházejí a nesou v sobě kódy a informace potřebné pro plné uchopení a realizaci potenciálu vůně Prozření.

 

Minerál: Uvnitř lahvičky se skrývá drahokam Kyanit - esence je s ním vibračně propojena. 

 

Náš Tip: Ke každé této unikátní alchymické esenci obdržíte v balíčku zároveň podrobný návod jak s ní přesně pracovat. Doporučujeme přečíst návod před samotným otevřením.

 

Použití: Určeno především k přivonění. Po naředění, dále pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Můžeme použít i jako přírodní parfém, do aromalampy, do koupele a difuzéru. Lze z něho vytvořit i masážní olej, stačí když pár kapek přidáváme do olejového základu.

 

Upozornění: Díky ojedinělému složení, které je vzácné, uvolníme vždy pouze několik kusů k zakoupení.

Jedná se tedy o limitovanou edici. Pokud je esence aktuálně vyprodaná, kontaktujte nás a rádi Vám sdělíme kdy ji bude možné opět objednat. Zároveň vzhledem k tomu, že ručně malované esence tvoříme až po objednání ze strany zákazníka, aby originální malba byla určena přímo Vám, tak s dodáním je potřeba počítat odhadem 1-2 týdny. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Váš AlchymiQ.

 

Kód Kód: 0503
Kategorie: Terra Logie "Sjednocení Se"
Objem: 7 ml
? Balení: ručně malovaná lahvička