Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Bahenní drak - Swaryia

Aktivní téma a kódování esence: 

Sebe - Přijetí

2 244 Kč / ks
Skladem (4 ks)
Poselství Dračích mistrů Nové Země:
 
"Přicházíme z pradávných časů, z dob ještě před tímto a jinými světy. Přinášíme tak prvotní moudrost nikdy nezrozeného, v nekonečné milosti zdroje, nadešel onen čas vnést skutečnou podstatu lidskosti do projeveného."
 
Bahenní drak - Swaryia
 
Integrace ku uchopení: „Poznej se a vynes i tu nejhlubší tmu do světla“
 
Sdělení dračího mistra: "Přicházím z místa kam světlo už neproudí, tam kde pod povrchem skrývají se mnohá tajemství...tam kde každý se občas vydá v časech svého oddělení od podstaty bytí...tam kde stíny vládnou avšak i oni jsou součástí na cestě přijetí...zde v hlubinách dlím a čekám až přijde den, kdy v tvém srdci zrodí se touha po úplnosti v projevení...jedině až pak pokud to dovolíš se můžeme setkat tváří v tvář a v onom momentu spojení dochází k pochopení, že vše je už od nepaměti jedním...pak víš, že tma byla vždy světlem a ono zase temnotou, a v tom poznání tkví síla jež vše promění..."
 
 

Složení esencí: Guajakové dřevo, Pačuli čokoládové absolue, Vanilka bourbon z Tahiti, Máta bergamotová, Kosatcové máslo absolue z odrůdy Iris Germanica, Svaté dřevo pryskyřice, Kakao absolue signature gold, Bazalka citrónová, Tonka absolue z Venezuely, Mandarinka klementinka, Med absolue, Karafiát absolue super premium. Celkem má tato kompozice 28 vonných tónů. 

 

Vůně tohoto dračího mistra Vás vtáhne do krajiny továrny na sladkosti, neb díky vysokému obsahu vonných čokoládových tónů v použité unikátní vůně z Kosatce jež se mi povedla získat od přímého výrobce těchto skvostů v Maroku. Kosatcové máslo jako takové je pro parfemáře opravdovou výzvou ke zpracování, neb je přirozeně tuhé a práce s ním je tak složitější, nicméně to co získáte poté vynaloženou námahu odmění. Hlavní rozdíl mezi klasickým absolue a kosatcovým máslem je také to, že zpracování kosatců trvá několik let a i k samotné destilaci je třeba mít speciálního zařízení. Cena výsledného produktu je pak samozřejmě výrazně vyšší, ale stojí to za to čekání. Daný charakter vůně dále podtrhují Vanilkový bourbon z Tahiti či absolue z fazole Tonka z Venezuely. Vůně pak člověka do svého příběhu až magicky vtahuje a díky tomu mohou být dané vnitřní stíny mnohem lépe spatřeny a poté rozpuštěny a integrovány.     

 

Vůně je tvořena alchymicky na míru pro konkrétní osobu jež si ji objedná - tedy kapanou technikou při níž se vrství dané ukotvení energií jež nese přímo pro člověka, který s ní bude následně pracovat. Tímto velmi pečlivým způsobem je docíleno jejího maximálního potenciálu. Díky tomu platí s čím větší pokorou k danému procesu s vůní přistoupíte, tím větší odměnou pak bude Vaše společná cesta...

 

Náš Tip: Ke každé této unikátní alchymické esenci obdržíte v balíčku zároveň podrobný návod jak s ní přesně pracovat. Doporučujeme přečíst návod před samotným otevřením.

 

Použití: Určeno především k přivonění. Po naředění, dále pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Můžeme použít i jako přírodní parfém, do aromalampy, do koupele a difuzéru. Lze z něho vytvořit i masážní olej, stačí když pár kapek přidáváme do olejového základu.

 

Upozornění: Díky ojedinělému složení, které je vzácné, uvolníme vždy pouze několik kusů k zakoupení.

Jedná se tedy o limitovanou edici. Pokud je esence aktuálně vyprodaná, kontaktujte nás a rádi Vám sdělíme kdy ji bude možné opět objednat. Zároveň vzhledem k tomu, že ručně malované esence tvoříme až po objednání ze strany zákazníka, aby originální malba byla určena přímo Vám, tak s dodáním je potřeba počítat odhadem 1-2 týdny. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Váš AlchymiQ

Kód Kód: 449
Kategorie: Dračí mistři Nové Země
Objem: 7 ml
Balení: ručně malovaná lahvička