Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Srdce Mnoho Vesmíru

Novinka Tip
eter

Aktivně pracuje s těmito tématy:

Středobod všeho

Počátek i konec

Ostrov naděje

Vnitřní smír

Řeka věčnosti

2 700 Kč / ks
Skladem (4 ks)

Poselství Srdce Mnoho Vesmíru: 

"Jsem počátkem i koncem hledání, poznaným i nepoznaným, jen ti kdož se vydali až sem uzří svou pravou velikost"

Tam kde vše začalo i tam kde vše skončí, v prostoru kde v souzvuku strun času, se vše setkává i prolíná v jednom okamžení...v místě smíru svého, kde vyjádřením jest proměnění v ustálení...tam na ostrově naděje kde tryská pramen poznání jenž svou nekonečností naplňuje řeku věčnosti...v tom středobodu všeho jsi mnou a já tebou, neb pravou a jedinou podstatou éteru jest splynutí...

 

Toto je naprosto unikátní esence, neb je kvintesencí všech 4 základních elementů. Je utvořena po vrstvách v přesně daném pořadí, právě aby došlo k prolnutí základních elementů a poté se přidává až onen 5tý "božský" element éter, kterýžto je v naší realitě jako jediný nehmotnou substancí. První 3 elementy z této řady vůní vznikly v roce 2020, čtvrtý oheň pak na jaře 2021, a na tuto esenci éteru se tedy čekalo skoro 3 roky, než mohla býti do vůně "zhmotněna" i to svědčí o její mimořádnosti. Pokud jste od nás doposud žádnou elementární esenci neměli, doporučujeme začít jakoukoliv z těch 4 základních než přistoupíte k éteru. Jedná se o nadčasovou vůni a tak je více než vhodné k tomu s pokorou i přistupovat. 

 

Složení esencí: Levandule sevilská, Černý pepř absolue, Kostus absolue, Grep bílý kůra, Rum CO2, Santalové dřevo, Kopr semena, Kosatec superior absolue, Růže de Mai absolue, Myrrha pryskyřice, Kakao absolue, Karafiát enfleuráž, Tonka absolue, Modrý Lotos absolue. 

 

Element: Aktivně pracuje s elementem Éter

 

Minerál: Uvnitř lahvičky se skrývá kamínek fialový Skapolit - esence je s ním vibračně propojena. 

 

Náš Tip: Ke každé této unikátní alchymické esenci obdržíte v balíčku zároveň podrobný návod jak s ní přesně pracovat. Doporučujeme přečíst návod před samotným otevřením.

 

Použití: Určeno především k přivonění. Po naředění, dále pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Můžeme použít i jako přírodní parfém, do aromalampy, do koupele a difuzéru. Lze z něho vytvořit i masážní olej, stačí když pár kapek přidáváme do olejového základu.

 

Upozornění: Díky ojedinělému složení, které je vzácné, uvolníme vždy pouze několik kusů k zakoupení. 

Jedná se tedy o limitovanou edici. Pokud je esence aktuálně vyprodaná, kontaktujte nás a rádi Vám sdělíme kdy ji bude možné opět objednat. Zároveň vzhled k tomu, že ručně malované esence tvoříme až po objednání ze strany zákazníka, aby originální malba byla určena přímo Vám tak s dodáním je potřeba počítat odhadem 1-2 týdny. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Váš AlchymiQ.
Kód Kód: 138
Kategorie: Elementární esence
Objem: 7 ml
? Balení: ručně malovaná lahvička