Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Pouštní drak - Desayia

Aktivní téma a kódování esence: 

Sebe - Vidění

2 211 Kč / ks
Skladem (3 ks)
Poselství Dračích mistrů Nové Země:
 
"Přicházíme z pradávných časů, z dob ještě před tímto a jinými světy. Přinášíme tak prvotní moudrost nikdy nezrozeného, v nekonečné milosti zdroje, nadešel onen čas vnést skutečnou podstatu lidskosti do projeveného."
 
 
Pouštní drak - Desayia
 
Integrace ku uchopení: "Uzři svět i v pouhém zrnku písku, pak víš, že dlíš nad věčností.“
 
Sdělení dračího mistra: "Přicházím z míst, kde horký vzduch se prohání bez omezení...tam nad dunami ztracenými v hlubinách času, těmi jež neustále se převalují z místa na místo a mizí v útrobách matky pouště...zde se poznávám jak nikde jinde, neb v oparu horoucího vzduchu ztrácí se mé běžné vidění, zde vnímám opravdovost ukrytou za onou beztvarou mlhovinou běžného...procházím bránou uzření a poznávám to co skrývá se před zraky všednosti...a v tom posvátném zastavení usedám zpět do kolébky věčnosti...kde zřím pravdu svou i tvou, zde se pokorně klaním před milostí jedinou, neb z ní pramení poznání nás přesahující..."
 
 
Složení esencí: Jasmín velkokvětý absolue z Egypta, Vanilka absolue, Kadidlo Arabské pryskyřice, Kmín koptský, Královská myrrha z Ománu, Kurkuma, Guajakové dřevo, Buchu listy, Eriocephalus africanus, Růže otto signature gold z Ázerbájdžánu, Kadidlo posvátné černé a bílé, Leather liquid, Smoke liquid, Narcis absolue super premium. Celkem má tato kompozice 28 vonných tónů.
 
 
Vůně tohoto dračího mistra má také několik unikátních vonných tónů ať už se jedná o klenot růže perské z Ázerbájdžánu nebo velmi vzácný druh Narcise odrůdy poeticus. Tak hlavní zajímavostí jest to, že vůně je v konečném důsledku velmi svěží s okouzlujícím květinovým aroma v podtextu. Mohli by jste si říci, že proč tomu tak je když se jedná o pouštního draka. Též jsem si pokládal podobnou otázku neb i mě aroma překvapilo, a pak při setkání s dračím mistrem došlo ku pochopení. Neb i když je "králem" pouští tak sám dlí v oáze. Život nám zkrátka stále přináší mnohá překvapení...   
 
 

Vůně je tvořena alchymicky na míru pro konkrétní osobu jež si ji objedná - tedy kapanou technikou při níž se vrství dané ukotvení energií jež nese přímo pro člověka, který s ní bude následně pracovat. Tímto velmi pečlivým způsobem je docíleno jejího maximálního potenciálu. Díky tomu platí s čím větší pokorou k danému procesu s vůní přistoupíte, tím větší odměnou pak bude Vaše společná cesta...

 

Náš Tip: Ke každé této unikátní alchymické esenci obdržíte v balíčku zároveň podrobný návod jak s ní přesně pracovat. Doporučujeme přečíst návod před samotným otevřením.

 

Použití: Určeno především k přivonění. Po naředění, dále pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Můžeme použít i jako přírodní parfém, do aromalampy, do koupele a difuzéru. Lze z něho vytvořit i masážní olej, stačí když pár kapek přidáváme do olejového základu.

 

Upozornění: Díky ojedinělému složení, které je vzácné, uvolníme vždy pouze několik kusů k zakoupení.

Jedná se tedy o limitovanou edici. Pokud je esence aktuálně vyprodaná, kontaktujte nás a rádi Vám sdělíme kdy ji bude možné opět objednat. Zároveň vzhledem k tomu, že ručně malované esence tvoříme až po objednání ze strany zákazníka, aby originální malba byla určena přímo Vám, tak s dodáním je potřeba počítat odhadem 1-2 týdny. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Váš AlchymiQ

Kód Kód: 460
Kategorie: Dračí mistři Nové Země
Objem: 7 ml
Balení: ručně malovaná lahvička