Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Strážce vnitřní Země - Shalyia

Tip
Strážce vnitřní Země - Shalyia

Aktivní téma a kódování esence: 

Sebe - Zvnitřnění

2 277 Kč / ks
Skladem (2 ks)
Poselství Dračích mistrů Nové Země:
 
"Přicházíme z pradávných časů, z dob ještě před tímto a jinými světy. Přinášíme tak prvotní moudrost nikdy nezrozeného, v nekonečné milosti zdroje, nadešel onen čas vnést skutečnou podstatu lidskosti do projeveného."
 
Strážce vnitřní Země - Shalyia
 
Integrace ku uchopení: „I tam kde už zdánlivě žádného světla není, i tam si vždy najde cestu pramen poznání se“
 
Sdělení dračího mistra: "Přicházím z útrob matky země, z míst i času prvotního tvoření...zde v pradávných to hlubinách vyčkávám až nadejde čas vzájemného setkání se...ta doba přichází nyní mohutnou rychlostí neb mnoho skrytého dere se na povrch a je vedeno ku prožívání a integraci...v tom posvátném momentu vynoření skrývá se ono kouzlo jež je tu již od stvoření...chop se ho pevně a skoč mu s jasnou tváří vstříc...jen tak můžeš zakusit to všudypřítomné tajuplné chvění jež tepem života jest od počátku do konce všech dní..."
 
 

Složení esencí: Kostus kořen absolue, Cistus absolue, Jantar absolue z Madagaskaru, Nard kořen, Kosatec absolue premium z Toskánska, Tabák květ absolue, Myrha pryskyřice, Šafrán oleoresin, Pelyněk černobýl, Palo santo, Heřmánek Tansy blue, Borovice smolná jehličí, Bergamot kůra, Pepř černý absolue, Černý oud hydro Prachin. Celkem má tato kompozice 30 vonných tónů. 

 

Vůně tohoto dračího mistra je podmanivá, pronikavá a chvílemi velmi svěží jako horská bystřina, když na jaře taje sníh. Obsahuje opět několik extra vzácných vonných tónů ať už se jedná o Madagaskarský jantar, Kosatec ze srdce Toskánska či převelice unikátní vůni z Tabákového květu, která je dostupná jen mimořádně na trhu s vůněmi, neb je parfemáři z celého světa velmi žádanou komoditou. Tak hlavním zemitým srdcem této kompozice je pak nezapomenutelná vůně pravého Černého oudu, který se vyskytuje pouze v oblasti Prachin v Thajsku a je samozřejmě velmi drahý co se týče jeho pořízení i jediného mililitru vůně. Avšak odměnou je výlet doslova do hlubin země a ponoření se tak do vln zvnitřnění na nichž se pak můžete nechat unést až tam kam si sami dovolíte, zde nejsou už žádná omezení ku zkoumání...

 

Vůně je tvořena alchymicky na míru pro konkrétní osobu jež si ji objedná - tedy kapanou technikou při níž se vrství dané ukotvení energií jež nese přímo pro člověka, který s ní bude následně pracovat. Tímto velmi pečlivým způsobem je docíleno jejího maximálního potenciálu. Díky tomu platí s čím větší pokorou k danému procesu s vůní přistoupíte, tím větší odměnou pak bude Vaše společná cesta...

 

Náš Tip: Ke každé této unikátní alchymické esenci obdržíte v balíčku zároveň podrobný návod jak s ní přesně pracovat. Doporučujeme přečíst návod před samotným otevřením.

 

Použití: Určeno především k přivonění. Po naředění, dále pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Můžeme použít i jako přírodní parfém, do aromalampy, do koupele a difuzéru. Lze z něho vytvořit i masážní olej, stačí když pár kapek přidáváme do olejového základu.

 

Upozornění: Díky ojedinělému složení, které je vzácné, uvolníme vždy pouze několik kusů k zakoupení.

Jedná se tedy o limitovanou edici. Pokud je esence aktuálně vyprodaná, kontaktujte nás a rádi Vám sdělíme kdy ji bude možné opět objednat. Zároveň vzhledem k tomu, že ručně malované esence tvoříme až po objednání ze strany zákazníka, aby originální malba byla určena přímo Vám, tak s dodáním je potřeba počítat odhadem 1-2 týdny. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Váš AlchymiQ

Kód Kód: 484
Kategorie: Dračí mistři Nové Země
Objem: 7 ml
Balení: ručně malovaná lahvička